Yorumlar Varius

 • Δήμητρα

  Vardı ikinci aşama varis. Damarlar çok belirgin, cilt. Şişlik ve ağrı devam ediyordu sürekli. Kızı ben aldım jel variusgerçi ben zaten hiçbir şey için umuyordum. Kullandığım araç uzun bir süre, belki bir yıl. Ama benim durum çok çalışan. Fark ettiğim ilk şey, — deri normale döndü. Sonra yavaş yavaş kayboldu ağrı ve şişlik. Çelik daha az görünür varisli diken diken. Bu gerçek bir sihir.

  Varius
 • Νικόλαος

  Benim varisler. Ve o, kendini, sadece kendi ayakları üzerinde. Ben ilk kez ortaya çıktı nöbetler, ben önerdi bende kötü kalpli. Geçti, tam bir muayene, ancak kalp hastalığı tespit ve teşhisi varisler. Aldım jel varius öneriler uzman hekim. Zaten ilk kullanımdan sonra fark ettim sonuç: ağrı geçti ve durdu nöbetler.

  Varius
 • Δήμητρα

  Varisler işkence beni neredeyse 12 yıl. Denedim ben bir sürü para, merhemler, kremler, tabletler. Ama en iyi ilaç bence jel Varius. O çok güzel soğutur, cildi hızlı bir şekilde temizler, ödem, iyi nüfuz eder, hoş bir kokuya sahiptir. Kullanımdan sonra hiçbir tahriş ve kaşıntı, ciltte nasıl oldu uygulandıktan sonra diğer ilaçlar. Ben fark iltihap ve şişlik geçiyor.

  Varius
 • Sabina

  Satın al varius bana tavsiye etti bir arkadaşım. O bile benim için özel olarak yapmayan kişinin olayı açıklığa kavuştu aracı, Moskova, çünkü benim şehrimde yoktu piyasada. Başvurdu jel ben yaklaşık bir ay. İlaç sevdim. Hızlı bir şekilde yorgunluk ve ağrı ayak şişmesi. Bir ay sonra uygulama damarlar çelik, hemen hemen görünmez, cilt. Şimdi uygul ilaç zaten önleyici bir tedbir olarak.

  Varius
 • Ευαγγελία

  Bebek doğduktan sonra bu sorun ortaya çıktı venler. Hiçbir şey gerçekten çalıştı. Ayaklar gün sonunda sadece kaplıdır venöz tepe. Doktora gittim, bana tavsiye satın varius. Karşı jel varis kullandım günde iki kez. İlk sonucu ben de fark ettim bir kaç gün sonra. Yatışmış ağrı ve ödem kayboldu. Viyana çelik görünüm hemen hemen normaldir. Ben memnunum, devam tedavi.

  Varius
Değerlendirme Varius
4.8
22