Ameliyat sırasında viyana varis lazer

Operasyonel müdahale varis haklı yokluğunda pozitif reaksiyon, vücudun kullanılan konservatif yöntemler. İkinci reddi için neden normal yöntem olacak hastalığın akut formu.

Doktor, sonuçlarına dayanarak yapılan anket, seçecektir en uygun cerrahi müdahale türü.

Mevcut çeşitli cerrahi

ameliyat viyana

Hastalığın akut formu, ne zaman klinik olarak teyit tehdit, yaşam ve sağlık, hasta, yatan insan. Operasyonel müdahale altında yapılır genel anestezi. Tamamlanması gereken uzun bir rehabilitasyon dönemi. Sık sık ortaya çıkan komplikasyonlar, bu yüzden bile bir rehabilitasyon tamamlandıktan sonra hasta için bir doktor gözetiminde. Eğer patoloji görüşlü erken bir aşamada, bir doktor reçete minimal invaziv işlemi. Söz konusu prosedür gerektiren önemli bir bütünlük ihlali doku.

Yenilikçi cerrahi, geliştirme, alan adı işlemleri «bir gün», ünlü eksikliği komplikasyonları. Hasta değil, bir kaç hafta içinde olmanız hastane ortamında. Süre rehabilitasyon – 72 saat.

Liste avantajları minimal invaziv işlemler devam edecek, aşağıda listelenen gerçekler:

 • hasta yapmana gerek yok genel anestezi;
 • minimum kalış süresi arıtma tesisinde;
 • cilt yüzeyinde değil daha 3 delinme, ne doku iyileşmesini hızlandırır;
 • operasyonel müdahale ile ilgili ağrı sendromu.

Rağmen, hemen hemen 100% hiçbir olumsuz etkileri, atamadan önce minimal invaziv cerrahi doktor geçirdiği bir dizi zorunlu testler. Onların amacı ne kadar iyi belirlemek vücudu taşıyacak atanan prosedürü.

Mini flebotomi yöntemi Vardi

Doktor hatalı, hasarlı damar yaparak cilt yüzeyinde 3 delinme. Gün cerrahi arasında değişmektedir 30 ila 50 dakika. Bu tedavi yöntemi doktor reçete varsa, aşağıdaki ifade:

 • doğal konumu varisleri (bölge, genital, dudak, yüz, stop);
 • hastanın tanısı tromboflebit yükselen türü;
 • varlığı en geniş varisli kaynaklanıyor.

Başka bir taban atama için ameliyat yöntemine Vardi varlığı, hastanın siteler, yerelleştirilmiş yakın deri kapak.

Skleroterapi

Taban için atama işlemleri varlığı – net lokalizasyonu patoloji. Güvenli atanır hastalar, tanısı I ve evre II varis. Özü cerrahi kaynar getirilmesi için, etkilenen damar içine özel bir madde sıvı veya köpük şeklinde. Bir kez bir madde olduğu ortaya çıktı, içinde, bu, kelimenin tam anlamıyla onarır hasarlı bölgeyi.

Pıhtılaşma ile lazer kullanımı

Tekniği ile karakterize bir hız eksikliği ağrı sendromu ve yeteneği reçete, hasta, hastane sonra 3 saat sonra bu işlemi tamamlamak. Özü, prosedür noktalı etkisi, lazer ışını hasarlı bölgeyi viyana. Doğru seçilmiş termik etkisi oluşturur küçük bir pıhtı, bir kaç ay sonra bağ dokusu ile değiştirilir.

Görev doktor ihtiyacı olduğunu en ince ayarları lazer ışını. Hatta küçük bir hata sebep olur çarpmış ve sonraki doku nekrozu. Bu bağlamda, lazer tedavisi artık nadiren kullanılır.

Kullanımı, radyofrekans cerrahi

Tekniği gösterilmiştir durumlarda kullanmak için bir lazer veya başka bir yöntemle kurtarma hasarlı mümkün değildir. Prosedür ile karakterize bir hızla ve en az bir olasılıkla bir komplikasyon. Listeye faydaları anlatılan yöntem doktorlar dahil, hiçbir yanık ve yara izi. Rf işletim müdahale üretmek şöyle:

 • önceden ULTRASON damarları;
 • damgası cilt yüzeyinde araziler üzerinde sarf etkileri, işlem sırasında;
 • hasta yatar ameliyat masasına;
 • tedavi edilecek cilt yüzeyine uygulanan dezenfektan bileşimi;
 • yerine noktalı delik viyana;
 • delik takılı bir kateter, bir noktaya geliyor, tabi bir sonraki işleme;
 • üretilen yerel analjezi;
 • bir doktor, bir ısıtma elemanı kullanır, uzunluk olan yaklaşık 7 cm;
 • bir delikten elde edilir kateter ve bir ısıtma elemanı, daha sonra hasarlı bölgeyi kurtarır.

Tüm aşamaları ana bilgisayar tarafından kontrol. Sistem otomatik olarak seçer optimum sıcaklık etkisi. 1 saat sonra, tamamlandıktan sonra, minimal invaziv prosedürler hastalar yürüyebilir.

Kullanımı çift

tedavi varis

Kronik formu varis neden olur, damarları elde kavisli şekli. Kullanmak için alternatif minimal invaziv teknikler, fiziksel olarak imkansız. Teknoloji buhar kullanarak birçok avantaj sağlar. Bu liste böyle gider asgari süresi, rehabilitasyon süresi, yan etkileri ve yanık. Son paragraf alakalı durumunda doktor seçtim ayarları doğru. Etkisi altında buhar hasarlı bölgeyi daraltır.

Uygulama biyolojik yapıştırıcı

Bu durumlarda,, ne zaman neden norm hasarlı bölgeyi viyana imkansız kaldırmak için de bir neden yok, kullanan biyolojik tutkal. Doktor üreten bir kaç çentik sayesinde başarıyor tutkal vanaları bozuk bir arsa.

Seçim optimum tipi cerrahi

Son sözü doktor görevi objektif değerlendirilmesi, hastanın sağlık durumu. Medic bildirir hasta, son tercih, ya da bu tür cerrahi bağlıdır mevcut klinik. Evrensel çözüm burada değil, bu yüzden seçerken, tedavi yöntemleri adam beyaz önlük dayanır belirtileri.

Mevcut türleri, işletim müdahaleler:

Tipi cerrahi Hangi durumlarda haklı Komplikasyonlar olasılığını
Biyolojik yapıştırıcı Kullanılan hasarlı bölümünü onarmak mümkün değildir. Düşük
Kullanımı çift Kullanılan zaman hastanın tanısı geniş bir ağ hasarlı damarlar. Ortalama (eğer yanlış seçerseniz, doktorunuz özellikleri maddeler kullanılarak, hangi üretmek etkileri, etkilenen damar).
Radyofrekans cerrahisi Durumlar bozuk bir arsa damarlar yer alan bir çok cilt yüzeyine. Asgari
Özel koagülasyon Nadiren kullanılır. Çoğu durumda, doktor reçete daha az travmatik bir işlem. Yüksek bir yanlış seçilen lazer güç.
Skleroterapi Varis taşıyan yüzeysel bir karakter. Asgari
Mini flebotomi Hastanın tanısı atipik bulgu, etkilenen damarlar. Diğer ameliyat yöntemleri kullanmak mümkün değildir. Ortalama

Türünü seçerken cerrahi doktor emin olmak gerekir bunun yararı çok daha fazla zaman, potansiyel bir olumsuzluk oluşabilir işlemi tamamlandıktan sonra.