Kullanım talimatları Varius

Aracını kullanarak hiçbir zorluk sunar. Bu uygulama talimatları Varius tavsiye uygulamadan önce jel sıcak bir duş almak için maksimum ereksiyon beri. Bunun için gereken aktif maddeler ilaç iyi nüfuz cildi vardı, doğru eylem.

Deyim Varius

İlaç uygulanan küçük bir miktar etkilenen deri bölgesine ve ovuşturdu onun yavaş hareketleri. Herhangi bir aşırı jel kaldırmak bezle silin. Jel zaman tamamen emilir kadar. Eğer cilt yaralar veya sıyrıklar, ilaç uygulamak imkansız, tahrişe neden olur. Prosedüre sabah ve akşam. Kurs süresi 3-4 hafta, gerekirse, jöle devam etti 4 hafta. Önlenmesi için varis ilaç, cilt üzerine uygulanan günde bir kez. Sabitlemek için elde edilen sonucun kurs tekrarlamak için bir ay. açık olarak bir şişe jel ile duracak yeterince uzun bir süre için, talimatlara göre bu Variustabi doğru depolama.

Kontrendikasyonları kullanım için jel Varius

İlaç imal dayalı doğal bileşenleri, çevre dostu ve güvenli. Ama, eğer yanlış kullanılırsa varius neden olabilir yan etkileri ve istenmeyen komplikasyonlar. Satın almadan önce, ilaç maliyeti oteli sağlığınıza dikkat kontrendikasyonları. Uygulama Varius kabul edilemez bu gibi durumlarda:

  • Yaradılış aktif bileşenleri. Jel sürüldükten sonra cilt üzerinde, bazı kişilerde görünür güçlü bir alerji nedeniyle maruz arı zehiri.
  • Gebelik. İlaç hemen hemen komplikasyonlara neden olmaz, ama hamilelik sırasında kullanmak için gereken azami dikkatli olun.
  • Lezyon derinin. Aracı kontrendikedir kullanım muzdarip insanlara çeşitli formları egzama ve dermatit.
  • Deri bütünlüğünü ihlal. Olamaz jel uygulamak Varius hasarlı cilt alanları ve açık yaralar.

Kullanım talimatları Varius yer alan ambalaj mal.